Wycieczki

Kolega Józef Jodłowski odbył wiele wycieczek "na koniec świata". Wśród nich są wycieczki do Indii: New Delhi- Brama Królewska-Droga do Indii 5.08.2012 r. i Sarangkot (w środkowym Nepalu) na wysokości 1640 m, Platforma widokowa, widok na Himalaje 31.07.2012 r.

 

W Klubie 3. Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego Dowódca ppłk Sebastian GRELL ogłosił rozpoczęcie II Rajdu Weteranów Wojska Polskiego po Roztoczu.

W rajdzie, który odbywał się w dniach 25-29.08.2021 r., udział wzięli nasi koledzy: Jerzy Dutkowski, Andrzej Anyszkiewicz i Jerzy Garbacz.

Program rajdu był bardzo bogaty

Nasz kolega Józef Jodłowski dniach 2-19.10.2015 r. przebywał na terenie Stanów Zjednoczonych  zwiedzając Waszyngton, Nowy Jork i Wirginię. "Starałem się poznać ten kraj jego kulturę, obyczaje,prawo oraz zwyczajnych ludzi. Obserwowałem również aparatem fotograficznym i dokumentowałem to co widziałem, wykonałem około 800 zdjęć. Z częścią z nich chciałem się podzielić z kolegami" Józef Jodłowski

20.07.2019 r. jak co roku na trójstyku granic Polski, Czech i Słowacji spotkały się delegacje tych krajów, zrzeszających Weteranów Misji Zagranicznych, by omówić współpracę w nadchodzącym okresie. Zrzeszenie Weteranów Działań Poza Granicami Państwa reprezentowała liczna grupa pod przewodnictwem Prezesa Jerzego Banacha.  Spotkanie było okazją do zacieśnienia kontaktów i promowania idei współpracy i pokoju wśród młodzieży. Dobra atmosfera była zachętą do planowania kolejnych spotkań w gronie weteranów.

Designed by JSN and MB