Można się z nami skontaktować drogą telefoniczna lub mailową i umówić na spotkanie. Zachęcamy wszystkich obecnych i byłych żołnierzy do kontaktów osobistych z Nami. Warto spotkać się i porozmawiać w sprawach nas dotyczących. Mamy ciekawą ofertę na rozwijanie wspólnych zainteresowań i spędzenie wolnego czasu.

Po prostu ściągnij i wypełnij

Deklarację wstąpienia

do Zrzeszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa

i wyślij na adres e-mail: Zarządu ZWDPGP:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Plany na najbliższe lata

"...Wspólnie z Zarządem Zrzeszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa podjęliśmy współpracę z innymi organizacjami weteranów i kombatantów oraz organizacjami pożytku publicznego, szkołami, mediami ...w styczniu 2019 r. uzgodniliśmy plan spotkań..." Jerzy Banach

 

"...Utrzymujemy bardzo dobre kontaktu z różnymi zagranicznymi organizacjami zrzeszającymi weteranów i żołnierzy misji pokojowych i działań poza granicami. Co roku dostajemy zaproszenia na spotkania, na które wysyłamy naszych przedstawicieli. 2019 rok będzie pod tym względem wyjątkowy, gdyż będziemy uczestniczyć w: 61. Międzynarodowej Pielgrzymce Wojskowej do Lourdes, Międzynarodowej Konferencji w Brnie, obchodach rocznicy zdobycia Monte Casino, Apelu Jasnogórskim, zjeździe uczestników misji UNIFIL w Bydgoszczy i innych..."

Designed by JSN and MB